Ansichtkaart voor pechvogel Marijke

WORD LID

Bij het Lidmaatschap:

  • Bijniermagazine
  • Welkomstpakket
  • Forum
  • Lotgenoten contact dagen
  • Medisch congres

Voor maar € 37,50 per jaar

Marijke Simon is al meer dan 20 jaar bestuurslid bij de Bijniervereniging NVACP. Enkele weken geleden is zij wel heel ongelukkig gevallen en heeft daarbij haar kuitbeen gebroken. Om goed te herstellen is het voor haar noodzakelijk om te revalideren in een revalidatiecentrum.

Zij heeft hier helaas geen toegang of beschikking tot een computer of smartphone. Om haar een beetje op te fleuren willen wij vragen om haar een beterschapskaart te sturen. Jullie kunnen dit toesturen via het naar het volgende adres: 

Marijke Simon
p/a Bijniervereniging NVACP
Postbus 174
3860 AD Nijkerk

Wij zullen ervoor zorgen dat de gestuurde kaarten doorgestuurd worden naar Marijke. Het zal haar goed doen om te weten dat we met haar meeleven.

Hartelijk bedankt.
Bas, Karin, Diana en Judith
Bestuur Bijniervereniging NVACP

X