VRIJWILLIGERSDAG 2021 IS VERZET

  •  

Met pijn in ons hart hebben we als bestuur moeten besluiten om de vrijwilligersdag van 11 december 2021 te verzetten. Vanwege de corona pandemie en de op dit moment geldende maatregelen is het op dit moment niet mogelijk om fysiek bijeen te komen.

Op deze dag hadden we graag bijeengekomen om onze vrijwilligers te bedanken voor hun inzet en het harde werk wat wordt verricht voor de Bijniervereniging NVACP. Het doet ons veel verdriet dat we dit wederom niet kunnen laten plaatsvinden.

Onder voorbehoud van de dan geldende maatregelen hebben we vast gereserveerd op 19 maart 2022. Save the date.

Wel hopen we op deze dag al onze vrijwilligers te mogen verassen met een attentie als bedankje voor het afgelopen jaar.

Warme groet en blijf gezond. 

Bestuur Bijniervereniging NVACP

  • Bas van den Berg
  • Marijke Simons
  • Karin van den Heuvel
  • Diana Kwast
  • Judith Meidam

X