Verborgen in beeld.

WORD LID

Bij het Lidmaatschap:

  • Bijniermagazine
  • Welkomstpakket
  • Forum
  • Lotgenoten contact dagen
  • Medisch congres

Voor maar € 37,50 per jaar

Ik zal me even voorstellen, mijn naam is Rudy Strijker en heb een hypofyse aandoening waardoor ook mijn bijnieren niet functioneren.

 Sinds mijn geboorte heb ik een hypofyse aandoening. Aandoeningen aan de hypofyse zijn, zoals mogelijk bekend, zeer onbekend.

Ik heb een documentairefilm gemaakt omdat ik hier meer bekendheid aan wil geven. De documentairefilm ‘Verborgen in beeld‘ gaat over mijn hypofyse aandoening. Na een korte uitleg over de hypofyse, vertellen ook drie andere hypofyse patiënten hun verhaal. Het is geen medische film, maar een film met persoonlijke verhalen, waarbij het vooral gaat over de impact op het dagelijks leven. Hoe gaan we ermee om en wat merkt de directe omgeving er eigenlijk van? Zijn er ook positieve dingen voortgekomen uit het hebben van deze aandoening?

 Ik deel deze video graag met jullie.

Bekijk hier de documentaire

X